Časté otázky

/ Časté otázky

AKO MI zaručíte pôvod a kvalitu Vozidla?

Spoločnosť Business Lease poskytuje svojim klientom na Slovensku profesionálne služby operatívneho leasingu a poskytovania mobility. Výhodou nákupu vozidla od našej spoločnosti ako jediného vlastníka je zaručený pôvod (nákup nových vozidiel od autorizovaných dealerov) a kompletná dokumentácia k vozidlu vrátane histórie údržby v autorizovaných servisoch. S firemným vozidlom vo väčšine prípadou jazdí jeden užívateľ, nemusíte sa tak báť vyššieho opotrebenia vozidla.

Ako sa môžem s vozidlom zoznámiť?

Skúšobná jazda, prípadne aj za prítomnosti Vášho automechanika, je ideálna možnosť, ako si vozidlo vyskúšať a preveriť.

môžem si vozidlo rezervovať na skúšobnú jazdu? 

Samozrejme, kontaktujte našich predajcov telefonicky na +421 2 5810 3851 alebo emailom: remarketing@businesslease.sk.

ChcEM si u vás kúpiť auto. aké doklady budem potrebovať? 

Pri kúpe vozidla potrebuje súkromná osoba iba doklad totožnosti - občiansky preukaz a v prípade právnickej osoby si pripravte výpis z obchodného registra / živnostenský list (IČO).

POmôžete mi s vybavením dokladov? 

Predávané vozidlá majú vždy platnú TK a EK. Po dodaní splnomocnenia zabezpečíme odhlásenie vozidla na Dopravnom inšpektoráte.

na koho sa môžem obrátiť, keď mám s vozidlom nejaký technický problém?

V prípade akýchkoľvek dotazov a technických problémov sa obráťte na pracovníkov nášho Centra odpredaja vozidiel, tel.: +421 2 5810 3851, emailom: remarketing@businesslease.sk.  

Odkiaľ pochádza vozidlo?

Vozidlo je majetkom spoločnosti Business Lease Slovakia od jeho zakúpenia u autorizovaného predajcu na Slovensku, a sme teda jeho prvý a doposiaľ jediný vlastník. Vozidlo je ukončené po operatívnom leasingu a nie je zaťažené záložným právom 3. osoby.

Je stav najazdených km na vozidle skutočný?

Stav najazdených kilometrov na našich vozidlách zodpovedá realite. V popise každého vozidla je VIN číslo, na základe ktorého si viete overiť históriu v ktoromkoľvek autorizovanom servise danej značky.

Bolo vozidlo búrané?

Do našej ponuky zaradzujeme vozidlá len bez vážnych poistných udalostí.

Kde sa vozidlo NACHÁDZA?

Vozidlo je odstavené v Centre odpredaja vozidiel v Bratislave na Galvaniho 6 (areál Mall / Casamia).

 

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 2 5810 3851